Four Seasons’lar Artık 5 Yıldızlı

885

Four Seasons İstanbul Otelleri küresel ve saygın yirestijli derecelendirme sistemi Forbes Travel Guide tarafından en yüksek değerlendirme olan “Beş Yıldız”la ödüllendirildi.

İstanbul Boğazı’nın kıyısındaki Four Seasons Hotel Bosphorus ve Tarihi Yarımada’nın simge yapılarından Four Seasons Hotel Sultanahmet bu yıl ilk kez rehberin en yüksek değerlendirmeyi alarak listeye girdi.

Four Seasons Hotels & Resorts ise dünya çapındaki 44 oteli, 10 spa merkezi ve iki restoranıyla bir kez daha, bir yılda, bir otel markasına verilen en yüksek sayıda ‘Beş Yıldızlı’ değerlendirmeyi almaya hak kazandı.

Lüks oteller, restoranlar ve spa merkezlerini değerlendiren tek küresel derecelendirme sistemi olan Forbes Travel Guide, Four Seasons Hotels & Resorts’un 56 otel, restoran ve spa merkezine seçkin Beş Yıldızlı ödülü verdi. Bu beş yıldız, dünyada 73 ülkedeki tesislerin bağımsız profesyoneller tarafından 900 objektif standarda göre değerlendirmesiyle veriliyor. İstanbul Boğazı’nın eşsiz atmosferinde yer alan Four Seasons Hotel Bosphorus ve Tarihi Yarımada’daki Four Seasons Hotel Sultanahmet bu yıl ilk kez Beş Yıldızlı değerlendirme almaya hak kazandı.

Four Seasons Hotels Istanbul Genel Müdürü Tarek Mourad yüksek değerlendirme olan beş yıldızı almaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Mükemmel hizmet vermeyi, memnun etmeyi ve heyecan verici deneyimler yaşatmayı hedefliyoruz. Dünya çapında tanınan ve saygın Forbes Travel Guide tarafından her iki otelimizin en yüksek değerlendirme olan beş yıldız almış olması bizim için çok büyük önem taşıyor. Bu değerlendirmeler bizim için adeta bir Olimpiyat madalyası niteliğinde ve tıpkı şampiyon bir sporcu gibi daima yürekten inanarak, bizi en iyisini başarmaya motive ediyor. Misafirlerimize tutkuyla hizmet sunmayı sürdüreceğiz” dedi.