Brüksel – Eskişehir Direkt Uçak Seferi

2601

Avrupa ile Türkiye arasındaki seferlerini arttıran Corendon Havayolları, şimdi de Belçika’da yaşayan Türk vatandaşlarının taleplerini göz önüne aldı ve 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Brüksel-Eskişehir uçuşlarını başlattı.

Corendon Havayoları CEO’su Yıldıray Karaer, pandemiye rağmen Avrupa’dan memleketlerine seyahat etme özlemi duyan Türk vatandaşları için Eskişehir 3 Temmuz itibariyle Brüksel-Eskişehir hattına haftada 2 uçuş düzenleyeceklerini açıkladı.

Karaer “Amacımız, Brüksel’den Boeing 737-800 tipi uçağımız ile yapacağımız bu uçuşlara yılın 12 ayı boyunca uçuş planını sürekli genişleterek devam etmek. 27 Haziran itibarıyla Almanya, Hollanda, İsviçre ve Avusturya’dan Anadolu’nun 12 şehrine uçuşlara da başlayacak” dedi.

PANDEMİ PANİĞİNE ESNEK BİLET

Bu arada Corendon Havayolları pandemi sürecinde rezervasyon yaparken endişe taşıyan yolcular için de esnek rezervasyon imkanı sağladığını açıklayan Yıldıray Karaer “Biletin Güvende adı altındaki kampanya ile yolcular içleri rahat bir şekilde rezervasyon yapabilecekler. Tüm rezervasyonlarda ücretsiz tarih ve hat değişim imkânı sunuyoruz. Biletini 15 Temmuz 2020 tarihine kadar Corendon Havayolarından alan yolcularımız, uçuş tarihlerine 7 gün kalana kadar tarih ve hat değişikliği talebinde bulunabilecek. Tatil planlarına esneklik tanıyarak rezervasyona teşvik etmek amacıyla düzenlediğimiz bu kampanya, 2020 Yaz sezonu süresince yani 31 Ekim 2020’ye kadar sürecek. Yolcularımız uçuşlarını 31 Ekim 2021 tarihine kadar erteleyebilecek ve biletlerini istedikleri destinasyona değiştirebilecekler” diye konuştu.