Fenomenim Ama Annem Hostes Biliyor

1350

Laura D’amore, Alitalia’da kabin memuru. Ama onun bir başka özelliği daha var. Bu özelliğini de kendisi “Dünyanın en çok takip edilen kabin memuruyum” diye tanımlıyor. Çünkü 668 bin kişi onu takip ediyor. 

Laura D’amore, 13 yıldır İtalyan Havayollarında kabin memuru olarak görev yapıyor. Mesleği gereği ülke, ülke dolaşıyor. İşi dışındaki zamanlarda da gittiği yerleri karış, karış geziyor. Fotoğraf merakı da çok var. Hem çevresindeki ilginç yerleri, asıl olarak da kendisinin fotoğraflarını hem çekiyor hem de çektiriyor.

Genç ve güzel kadın günümüzün modası Instagram’ı da ustaca kullanıyor. Hatta instagram da az buz değil 668 bin takipçisi var. Kendisini “Dünyanın en çok takip edilen kabin memuru” olarak tanıtan Laura D’amore’un instagram fotoğrafları takipçi sayısından da anlaşılacağı gibi çok beğeniliyor…

Ancak güzel kabin memurunun bir şikâyeti var. O da şu; Fotoğraflarımın kurgu olduğunu, bazı fotoğraflarda photoshop adı verilen programlarla daha fit bir vücut, daha pütürsüz bir cilt, daha farkı makyajlar yapıldığını iddia edenler var. Rötuş olduğunu iddia edenlere çok, çok kızıyorum. Bana bu konuda büyük haksızlık yapılıyor. Çünkü fotoğraflarımın hepsi orijinal. Çalıştığım havayolunda karşılaştığım kişiler Instagram fotoğraflarımdan daha iyi göründüğümü söylüyor” diyor.

Siz ne diyorsunuz?