Piknik 666 Akşam Yemeği 769 Lira

1006

Çırağan Palace Kempinski Oteli açık havada ve boğaz manzarasına karşı, otel bahçesinde piknik ve akşam yemeği alanları yarattı. Lüks piknik için kişi başına 65 Euro, yemek için 75 Euro isteniyor. Bugünkü kurlarla kişi başı piknik KDV dahil yaklaşık 666 lira, akşam yemeği ise yaklaşık 769 lira talep ediliyor

Uluslararası üne sahip otel Çırağan Palace Kempinski lüks piknik yapmak ve açık havada boğaza karşı olmanın tadına varmak isteyenler için bahçesini dizayn etti.

Bahçeye konforlu ve rengarenk minderler, enfes lezzetlerle ve içeceklerle dolu bir sofra, muhteşem boğaz manzarası ve Çırağan Sarayı hizmeti ile bu özel piknik ve akşam yemek deneyimi için talep edilen paralar da adeta dudak uçuklattı.

Otel yetkilileri piknikte peynir çeşitleri, fırınlarından çıkan enfes ekmekler, et ve deniz mahsullü salatalar, sebze çeşitleri ve yaban mersinli kekten, el yapımı çikolata çeşitlerine birçok lezzetin sunduklarını söylediler. Bu nedenle piknik için kişi başı KDV hariç 65 Euro’dan başlayan ücretler alınıyor.

Çırağan Palace Kempinski, romantik bir akşam yemeği deneyimini içinde açık havada özel aydınlatma, şık sunumlar, enfes lezzetler ve masaya özel servisle unutulmayacak bir akşam yemeği için de kişi başı KDV hariç 75 Euro’dan başlayan fiyatlar isteniyor.