Singapur Havayolları ”Nerede Kalmıştık”

1093

Koronavirüs nedeniyle İstanbul seferlerine ara veren Singapur Havayolları Türkiye seferlerine 26 Ağustos günü yeniden başlıyor.

Singapur Hava yolları yetkilileri “33 yıldır Türkiye’deki uçuşlarını yaptıklarını belirterek “Ara verdiğimiz yerden devam ediyoruz” denildi. . Singapur Havayolları’ndan yapılan açıklama şöyle:

24 Mart 2020’de durdurulan seferler, 26 Ağustos 2020 itibarıyla haftada 1 seferle devam edecek. Bir sonraki duyuruya kadar aşağıdaki tarife ile seferler düzenlenecek.

“Uçuş Perşembe!yi cuma’ya bağlayan gece 00:05’de kalkacakç, Perşembe günü havalimanında olunması gerekmektedir. Check-in kontuarları 21.00’de açılıp 23.00’da kapanacaktır. Uçuşlara devam edilirken yeni normalde yolcuların konforu ve güvenliği için alınan tüm önlemler devrede olacak. Sağlık sektörü uzmanları, kanun koyucular, iş ortaklarımızın tavsiyeleri ve yolcularımızdan gelen geribildirimler sonucu geliştirdiğimiz bu önlemler uçak içinde ve seyahat boyunca güvenli bir ortam oluşturarak en iyi seviyede deneyim sağlamamıza olanak verdi. Uçuş öncesi aşamada, havaalanında, uçakta ve varış havaalanında alınan sağlık ve güvenlik önlemleri hakkında bilgi içeren yeni bir çevrimiçi broşürümüz de mevcuttur.