Bosphorus’un Yıldızı Barbaros

1337

Four Seasons Hotel Bosphorus 26 Ağustos’tan itibaren her çarşamba günü “Moonlight by Bosphorus” konsepti altında müzikli geceler düzenlemeye başladı. Gecelerin yıldızı olarak da sahnelerin yeni ama güçlü sesi Barbaros oldu. Ünlü şarkıcı müziği, otel de lezzet dolu mutfağı ile konuklara ziyafet çekmek için hazırlandı.

“Moonlight by Bosphorus” adı altında 4 hafta boyunca sahne alacak olan Barbaros her hafta değişen konseptler ile farklı repertuvarlar sunuyor. Bu arada otel de hazırladığı 4 bölümden oluşan menü ile müzik dolu bu keyifli gecelere lezzeti ile katılıyor.
Canlı müzik sahnesinin başarılı ismi Barbaros, 26 Ağustos’ta müzikseverleri 90’lı yıllara götürürken, 2 Eylül’de unutulmaz Fransızca şarkıları, 9 Eylül’de en güzel İtalyanca şarkıları seslendiriyor. Beğeni ile izlenen sanatçı, 16 Eylül’de ise Four Seasons Hotel Bosphorus misafirlerini bu kez dünya müziğinin en özel klasiklerine doğru çok özel bir yolculuğa çıkarıyor. Barbaros, geniş repertuvarının yanında poptan caza, operadan dünya müziğine kadar dinleyenlere geniş bir seçki sunuyor.