Dünyanın En Ucuz Formula Biletleri

982

Formula 1TM DHL Turkish Grand Prix 2020’nin biletleri 15 Eylül Salı günü satışa çıkıyor. 4 farklı kategoride, geniş bir fiyat aralığında satışa sunulan biletler ilk 24 saatte 90 TL ile bin.900 TL, sonrasında ise 120 TL ile 2 bin 750 TL arasında değişen fiyatlarla Biletix üzerinden satışa sunulacak.

13-14-15 Kasım’da İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1‘in biletlerine 15 Eylül Salı günü saat 12.00’dan itibaren Biletix üzerinden ulaşılabileceği açıklayan Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak: “Dünyanın en ucuz Formula 1 biletlerini biz satacağız. Bilet fiyatlarını belirlerken öncelikli düşüncelerimiz Formula 1 organizasyonunu herkes için ulaşılabilir kılmaktı. Tüm dünyanın büyük heyecanla takip edeceği bu yarışın biletlerini, ülkemizde her bütçeye uygun aralıklarla satışa sunuyoruz. Biletler satışa çıktığı andan itibaren 24 saat sürecek bir kampanya başlatıyoruz. Bu kapsamda ilk 24 saat boyunca tüm kategorilerdeki biletler yüzde 50’ye varan indirim oranıyla satılacak. Biletlere satışa çıktığı andan itibaren çok büyük bir ilgi olacağını öngörüyoruz” dedi.

İndirimli kombine bilet fiyatları 90 TL ile 1.900 TL arasında değişiyor Toplam 14 farklı kategoride satışa sunulacak olan Formula 1TM biletleri, antrenman, sıralama turları ve yarış gününü kapsayacak şekilde kombine olarak alınabilecek.