Thomas Cook Geri Geldi

854

Thomas Cook’un faaliyetlerini geçtiğimiz yıl iflas etmeden önce gruba ortak olan daha sonra da satın alan Çin’li şirket Fosun Grubu bünyesinde yürüteceği belirtildi.

Travelweekly’de yer alan habere göre, Thomas Cook Tourism (UK) Company Limited, 11 bin 806 lisans numarası alarak başladığı yeni dönem faaliyetinin ilk operasyonu için ATOL’dan 364 yolcu için izin aldı. Yeni Thomas Cook ilk yıl için 50 bin yolcu hedefliyor. Thomas Cook.com yeni dönemde; Türkiye, İspanya’nın Balear Adaları, Kanarya Adaları, Yunanistan, Güney. Kıbrıs, Malta, İtalya, Portekiz, Kuzey Afrika, Karayipler, Kuzey Amerika ve Hindistan’a program yapacak. Fosun Turizm Grubu , Thomas Cook markasını Casa Cook ve Cook’s Club ile  birlikte 12 Milyon Euro’ya satın almıştı. Thomas Cook, İngiltere seyahat sigortası ATOL’in online seyahat acentesi (OTA) grubunda kaydını yaparak, 14 Eylül itibarıyla yeniden faaliyete geçti.

Travelweekly’de yer alan habere göre, Thomas Cook Tourism (UK) Company Limited, 11 bin 806 lisans numarası alarak başladığı yeni dönem faaliyetinin ilk operasyonu için ATOL’dan 364 yolcu için izin aldı. Yeni Thomas Cook ilk yıl için 50 bin yolcu hedefliyor.

Thomas Cook.com yeni dönemde; Türkiye, İspanya’nın Balear Adaları, Kanarya Adaları, Yunanistan, Güney. Kıbrıs, Malta, İtalya, Portekiz, Kuzey Afrika, Karayipler, Kuzey Amerika ve Hindistan’a program yapacak. Fosun Turizm Grubu , Thomas Cook markasını Casa Cook ve Cook’s Club ile  birlikte 12 Milyon Euro’ya satın almıştı.