İGA İç Hatlarda Lounge Başladı

543

İstanbul Havalimanı İGA İç Hatlar Lounge, zengin yiyecek ve içecek seçenekleri ve sosyal mesafeye uygun oturma alanlarıyla yolcuların hizmetine açıldı.

Yaklaşık 360 metrekarelik 40 kişilik oturma kapasitesine yolcu salonunun açılışına, İGA Havalimanı İşletmesi Dijital Hizmetler ve Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ersin İnankul, Kurumsal İletişim Direktörü Gökhan Şengül ile davetliler katıldı.

İnankul, açılışta yaptığı konuşmada, İstanbul Havalimanı’nda yolcu memnuniyetini ilk günden itibaren operasyon süreçlerinin odak noktası haline getirdiklerini belirterek “Tüm yolcuların İstanbul Havalimanı’na ayak bastığı andan itibaren üst düzey bir memnuniyetle ayrılabilmeleri hedefiyle yolcu konforunu ön planda tuttuk. Bu kapsamda İç Hatlar Lounge alanına erişim için ücretsiz Buggy hizmeti sağladık. Sosyal mesafeye uygun oturma ve uzanma alanları, çalışma bölümü, TV yayını ve FIDS ekranları ile misafirlerimizin seyahatleri öncesinde rahat etmeleri için birçok ürün ve hizmet tasarladık. Girişlerde ateş ölçümlerinin yapılacak. ‘İGA Hijyen Takımı’ sürekli hizmet verecek, ayrıca alanın her yerinde sosyal mesafe uyarıları bulunacak” dedi.