Turizmcilerden “Yangın Var” Eylemi

534

TÜRSAB Platformuna üye olan Turizmciler 6 Ekim salı günü TÜRSAB genel merkez önünde toplanıp sorunlarına çözüm arayacaklarını ilan etti.

“Bacasız sanayi de yangın var” sloganı ile TÜRSAPNET imzası ile duyuru yayımlayan turizmcilerin, “Değerli Meslektaşlarımız diye başlayan duyuruları şöyle; “Pandemi başlangıcından bu yana yaşananlar ortada, bir virüs her şeyi bitirdi; Hayatlar söndü, işler durdu, onca emek çöp oldu. Turizm Bakanının umurunda değiliz. TÜRSAB sessiz ve etkisiz, Bankalar gereken desteği vermiyor, adeta yok hükmündeyiz! Artık bu duruma bir son verme zamanı! Lütfen bizi izlemeye devam edin.

TURSAPNET Eylem Komitesi üyeleri: Ali Emre Mart (Mart Tur), Ali Uslu (Ars Tour) , Ayşe Nur Yılmazer (Arsan Seyahat Merkezi), Burç İnan (Kutse Tur), Cem Polatoğlu (Andiamo Tour), Cemal Kızıltan (Tourismo), Deniz Emin Tüfekçi (Seven Tours), Dilek Dinçkul (Dimor), Evren Tekeli (Monre Tur), Hamza Ören (Hafel Tour), Hanifi Araz (Hassle Free Tours), Halil İbrahim Başer (Geyik Tur), Mehmet Gem (Engin Havacılık), Murat Karabulut (Mavi Tour), Muammer Güner (Eltra Tour), Muharrem Karakaya (BT İstanbul), Mustafa Şentürk (19 Mayıs), Numan Olcar (Olcar Tur), Onur Sabırlıoğlu (Liatris Travel), Ozcan Kılıç (Vigo Tours), Sevgi Araz (Maydos Seyahat Acentası) Süleyman Yiğitoğlu (Keşfialem), Tayfun Akdeniz (Whisky Travel), Vefa Pisi (Halikarnassos Travel), Yeliz Patıroğlu (YTM Turizm)”