Tom Cruise Cruise Kiraladı

1842

Tom Cruise, çevirdiği (Görevimiz Tehlike) Mission Impossible 7 filmin çekimleri sırasında kendisini ve ekibini Covid-19’dan korumak amacı ile iki cruise gemisi kiraladı. Böylelikle hem film ekibinin sağlığını korunmaya çalıştı hem de pandemi ile krizin dibini gören kurvaziyer sektöründeki iki gemiyi 2 aylığına kiralayarak moral verdi.

Cahit AKYOL

Mission Impossible film serisi ile popülaritesini üst düzeyde tutan Hollwood’un yakışıklı ve gözü pek aktörü Tom Cruise, son filmi için geçtiğimiz şubat ayında İtalya’da çekimlere başlamıştı. Ancak COVID-19’un patlak vermesinden kısa bir süre sonra yapım durduruldu. Çekimlere Londra’da devam edildi. Covid’in artması ile birlikte set, şimdi de dramatik uçurumları, şelaleleri ve muhteşem fiyortlarıyla bilinen Norveç’in Møre og Romsdal bölgesine taşındı. 

Impossible 7’nin oyuncu kadrosunu ve ekibini barındırmak için MS Fridtjof Nansen, MS Vesterålen adlı gemiler kiralandı. Ekip bu gemilerde konaklamaya başladı. Belli zamanlarda testlerden geçirildi. Film setine ve gemilere ekip dışında kimsenin yaklaşmasına izin verilmiyor. 

KORKUSUZ TOM

Hollywood süperstarı Tom Cruise, korkusuz bir aktör. Uçaklardan, uçurumlardan, yüksek binalarının kenarından sarkıyor. Dublör kullanmayı çok tercih etmiyor. Son filminde bunu ispatladı. Filmin yönetmeni Christopher Mcuarrie Instagram üzerinden paylaştığı bir set fotoğrafı ile çekimlerden haber verdi. Fotoğrafta Tom Cruise’nin bir dağın yanında yüksek bir rampa üzerinde bulunduğu bir sahneyi gösteriyordu. Cruise’un motosiklet ile rampadan atlayacağı anlaşılıyordu. Daha sonra Tom Cruise’un motosiklet ile uçuruma atlamasının ardından havada paraşütünü açarak süzüldüğü video görüntüleri de ortaya çıktı.

TOM CRUİSE HEM BAŞROL HEM YAPIMCI

Görevimiz Tehlike 7 Amerikan aksiyon casus filmi. Christopher McQuarrie tarafından yazılan ve yönetilen bir film. Filmde Ethan Hunt rolünü canlandıran Tom Cruise hem başrolde hem de yapımcılar arasında. Diğer yapımcılar ise Christopher Mcuarrie ,Abrahams ve David Ellison Pek çok sorun ve aksaklıkla birlikte, Mission: Impossible 7 ve 8’in çıkış tarihleri sırasıyla 23 Temmuz 2021 ve 5 Ağustos 2022’den 19 Kasım 2021 ve 4 Kasım 2022’ye ertelendi. 

Önceki İçerikBayanlar Baylar Gidiyor Cinsiyetler Nötr Oluyor
Sonraki İçerikTHY; Azerbaycan Uçuşları Devam Ediyor
Avatar
Cahit Akyol, CA Yayıncılık ve İletişim Danışmanlığı şirketinin Ajans Başkanı ve kurucusu, turizm haberlerin yer aldığı www.turizmmuhabiri.com adlı haber sitesinin de kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni’dir. 35 yıllık Hürriyet Gazetesi muhabirliği geçmişi olan Akyol yayıncılık hakkındaki engin bilgisi ve onlarca yıllık tecrübesi ile meslek hayatı boyunca sayısız haber,  röportaj ve seri yazılara imza atmış, halen de sektörün içinden olan bir gazetecidir. Akyol, tecrübeli gazetecilerden oluşan kadrosu ile CA Yayıncılık ve İletişim Danışmanlığı şirketinde farklı sektörlerdeki firmalara, kişiye özel PR hizmeti sağlar. CA Yayıncılık ve İletişim Danışmanlığı’nda, marka yönetimi ve “butik tarzda” halkla ilişkiler hizmetlerini yönetir. Şirketinde özellikle marka, hedef çalışması,  projelendirme, konsept geliştirme ve uygulama, kurumsal mesajlar, ürün odaklı mesajlar ve tabii ki, medya ilişkileri konusunda yetkindir. Şirketinin faaliyet alanları, yayıncılık, iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler ve organizasyondur.