THY Ocak Ayı Planında 208 Destinasyon Var

1564

THY’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ocak ayı planı belli oldu. Buna göre yolcuların 208 destinasyona mümkün olduğu, sağlık ve güvenle ulaştırıldığı belirtildi.

Açıklamada, söyle; “Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz. Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Esnek seyahat imkanları denirken bu esnekliğin 21 Mart’tan başlayan uygulama ile 31 Mart 2021’e (dahil) kadar biletlemeleri için sınırsız değişiklik yapabileceği kaydedildi bu konuda detayı bilginin esnek seyahat sayfasında bulunduğu hatırlatıldı. Uçuş takviminin 31 Ocak 2021’e kadar uygulanacak uçuşları gösterdiği aktarılan açıklamada, yeni seyahatler için uçuş planı güncellendikçe bilgi verileceği aktarıldı. Açıklamada ayrıca, yolcuların, THY’nin yeni uçuş planına “https://www.turkishairlines.com/tr-int/duyurular/coronavirus-salgini/guncel-ucus-plani/” linkinden ulaşabildiği belirtildi.