THY’den Öğrencilere İndirim

1853

Türk Hava Yolları yurt içi uçuşlarda uyguladığı öğrenci indirimine ek olarak dış hatlarda da ayrıcalıklı bir programı öğrencilerle buluşturdu. Dünyanın çeşitli noktalarına avantajlı seyahat imkânı tanıyan program sayesinde öğrenciler dünyanın 5 kıtasındaki yüzlerce noktayı daha uygun fiyatlar ve kendilerine özel hizmetler ile keşfedebilme olanağına kavuşuyor.

Programa dâhil olan öğrenciler; indirimli fiyatlar, ilave bagaj hakkı, biletlerde ücretsiz değişiklik gibi birçok esnekliğe ve avantaja sahip olacaklar. THY’nin yeni hizmeti doktora eğitimi de dâhil olmak üzere 12 – 34 yaş arası tüm öğrencileri kapsıyor. Programın sunduğu avantajlardan faydalanmak isteyen öğrenciler Türk Hava Yolları sadakat programı Miles&Smiles üyesi olması ve üyeliklerinin öğrenci statüsüne geçirilmesi için talepte bulunması gerekiyor.

THY yeni öğrenci programını kampanya ile duyurdu. Bu kapsamda öğrenciler 18 Haziran 2021 tarihine kadar yapacakları uçuşların biletlerini 15 Şubat 2021 tarihine kadar satın alması halinde özel yüzde 20’ye varan indirimlerden faydalanabiliyor. Bununla birlikte programa dâhil olan öğrencilere ekstra ‘hoşgeldin mili’ ve tüm uçuşlarında ilave mil avantajları da sunuluyor. Öğrencilerin seyahatleri öncesinde öğrenci kimlik ya da belgelerini check-in esnasında havalimanındaki Türk Hava Yolları personeli ile paylaşmaları gerekiyor.

Öğrenci programının tüm avantajları ve programa nasıl dâhil olunacağı hakkında detaylı bilgi almak için https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ogrenci adresi ziyaret etmek gerekiyor.