IMEX Frankfurt 2021’de İptal Oldu

2030

Toplantılar, kongreler, etkinlikler ve seyahatler için Almanya’daki en önemli ticaret fuarı olan IMEX 2021 iptal oldu.  IMEX  25-27 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında Messe Frankfurt’ta gerçekleşecekti.

IMEX yönetim fuarın iptali ilgili olarak şu açıklamayı yaptı; “IMEX Frankfurt 2021’de iptal edildiğini üzülerek duyuruyoruz. Duyurumuzun zamanlamasının 2021’de çok erken bir darbe olarak geldiğini biliyoruz. Her şeyden çok size iyi haberler vermeye ve yeni bir başlangıç ​​yapmaya hevesliydik. Geçen yıl Frankfurt ve IMEX Amerika’da IMEX’i iptal etmek zorunda kaldığımızda, 2021’de sektörün ve IMEX gösterilerinin erken toparlanmasını görmesini umuyorduk.  Hâlâ bir dirilişin geleceğine yürekten inanıyoruz, ancak maalesef mayıs ayında güçlü ve başarılı bir etkinliğe imza atmanın zamanında gerçekleşeceğine inanmıyoruz. 

Frankfurt’taki IMEX son derece küresel bir etkinliktir – katılımcılarımız ve alıcılarımız 150’den fazla ülkeyi temsil ediyor – ve bu nedenle, dünyanın dört bir yanından alıcılarımızın ve katılımcılarımızın katılımlarını onaylamalarına izin vermek için önümüzdeki haftalarda açık olan uluslararası seyahat rotalarına güveniyoruz. Tüm bunlar, gelecek hakkında gerçekten olumluyuz.
Aşıların yaygınlaştırılması ve hızlı test programlarındaki gelişmeler, endüstrimizin ve genel olarak seyahatin beklentileri konusunda bize büyük bir güven veriyor.  9-11 Kasım tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta başarılı bir IMEX America sunabileceğimizden çok eminiz. IMEX’in 2022’de Frankfurt’ta (26-28 Nisan) da yapılacak. IMEX Ekibi, sektörümüzün gelecekteki büyümesini ve refahını artıracak başarılı şovlar oluşturmak ve sunmak için ortaklarımızla zaten sıkı bir şekilde çalışıyor. Bu arada, değer yaratmaya kararlıyız.  İş etkinlikleri sektörünü birleştirme ve ilerletme misyonumuzu yerine getiren dijital aktivasyonlar ve deneyimler üzerinde sektör ortaklarıyla birlikte çalışacağız – eğitmek, yenilik yapmak ve doğru insanlarla güçlü bağlantılar kurmanıza yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Sektörün hizmetindeyiz ve tüm sektör dostlarımızı tekrar yüz yüze görmek için sabırsızlanıyoruz.  IMEX’e güvenebilirsiniz