James Bond Bile Covid-19 Karşısında Aciz Kaldı

1423

Dünyanın hemen bütün metropollerinde sinema salonlarının kapalı oluşu sinemanın en ünlü casusuna da darbe indirdi. James Bond serisinin 25’inci filmi No Time To Die – Ölmek İçin Zaman Yok’un çıkışı pandemi sebebiyle üçüncü kez ertelendi. James Bond’un resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada filmin 8 Ekim’de 2021’de vizyona gireceği açıklandı.

No Time To Die’ın ilk vizyon tarihi 2020 yılının 8 Nisan günü olarak belirlenmişti. Ancak bu tarihten bir ay kadar önce coronavirüs salgını patlak verdi. Vizyona giriş kasım ayına ertelendi. Çünkü kasım ayına kadar pandeminin biteceği umut edildi. Tabii ki beklenen gibi olmadı. Salgındaki yeni gelişmeler No Time To Die’ın Nisan 2021’e ertelenmesine neden oldu. son karar ise filmin vizyon tarihi 8 Ekim 2021 oldu.

Basına sızan haberlere göre Daniel Craig’ın son kez 007’yi canlandıracağı filmde, James Bond Birleşik Krallık dış istihbarat servisi MI6’i terk etmiş ve 5 yıldır emeklidir. Jamaika’ya yerleşir. Ancak CIA’den eski dostu Felix Leiter kayıp bir bilim adamını bulmak için kendisinden yardım ister ve Bond bir kez daha kötülükle savaşmak zorunda kalır. Ölmek İçin Zaman Yok Metro-Goldwyn-Mayer ve Eon Productions tarafından yayımlanan 25’nci James Bond filmi. Filmde James Bond rolüyle beşinci kez Daniel Craig yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Cary Joji Fukunaga yapıyor.