THY’den Fırsat Biletleri

859

Türk Hava Yolları Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya gidiş-dönüş her şey dâhil 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla seyahat imkânı sunmaya başladı.

Kampanyalı biletlerini Türk Hava Yolları’ndan alanlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize veya pasaport gerektirmeyen uçuş noktaları da dâhil birçok şehri 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla keşfedebilme imkânına da kavuşmuş oldu. Buna göre bayrak taşıyıcı havayolumuzun transfer merkezi İstanbul’dan;

Balkanlar’da Kişinev 99 USD; Bükreş, Cluj, Zagreb 109 USD; Sofya, Ljubljana, Saraybosna, Üsküp, Priştine 119 USD; Belgrad 129 USD, Podgorica 139 USD’den;

Ukrayna’da  Kharkiv, Lviv, Zaporijya 99 USD;  Kherson 119 USD; Kiev 159 USD; Odessa 169 USD’den başlayan  fiyatlara gidiş-dönüş her şey dâhil uçuş olanağı sağlıyor.

Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın Belgrad, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Üsküp şehirlerine vizesiz; Ukrayna ve Moldova’ya ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 1 Şubat 2021 – 14 Şubat 2021 tarihleri arasında satın almaları hâlinde, seyahatlerini 11 Şubat 2021 – 13 Haziran 2021 tarih aralığında gerçekleştirebilecek. Her şey dâhil 99 Dolar’dan başlayan biletler Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte ücretler bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilir.  Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com  web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.