Üniversite Öğrencilerine Kampanya

1288

Otuz yaşın altında olan üniversite öğrencilerine farklı fırsatlar sunan Qatar Airways, özel tasarladığı kampanyaları ile gençler arasında bilinir olmayı hedefliyor.

Üniversite öğrencisi ne amaçla seyahat ederse etsin havayolu şirketi “Öğrenci Kulübü” sayesinde gençlere ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıktan yararlanmak için üniversite öğrencilerinin, 31 Mart 2021 tarihine kadar QRWIN2021 promosyon kodunu kullanarak Öğrenci Kulübü’ne üye olmaları yeterli sayılıyor. Yapılacak çekiliş sonrasında Türkiye’den de bir öğrenci Bangkok, Phuket, Zanzibar, Cakarta veya Maldivler arasından seçeceği bir destinasyona çift kişilik gidiş-dönüş Economy Class bilet kazanacak. Detaylı bilgi ve üyelik için: https://www.qatarairways.com/tr-tr/offers/enroll-and-win.html adresine girmek gerekiyor.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker kampanyayla ilgili şu açıklamayı yaptı;

“Öğrenci Kulübümüz, üniversite öğrencilerinin ihtiyaçları için özel tasarlandı. Seyahat, birçok öğrenci için hayatın önemli bir parçası ve birçoğu üniversite eğitimleri boyunca veya bir sömestr yurtdışında eğitim alıyor. Uzun üniversite tatillerinin öğrencilerin ailelerini veya arkadaşlarını ziyaret etmeleri veya sadece dünyayı keşfetmeleri için harika bir fırsat olduğunu da biliyoruz. Artık öğrenciler kulübümüzle ayrıcalıklı olarak gökyüzüne çıkabilirler. 18-30 yaş arası tüm üniversite öğrencileri kampanyaya katılmaya davetli. Öğrenci Kulübü üyeleri, mobil cüzdanlarında veya Qatar Airways mobil uygulamasında, üyelik seviyelerini belirten bir dijital kart alacaklar. 18 ile 30 yaşları arasındaki tam veya yarı zamanlı eğitimdeki tüm öğrenciler programa katılabilecekler. Üyeler, uçuşlarda özel fiyatlar, ekstra bagaj hakları, uçuş tarihi değiştirme esnekliği, uçakta ücretsiz Süper Wi-Fi gibi daha birçok olanağa sahip olmaya devam edecek. Öğrenci Kulübü’ne katılmak için qatarairways.com/StudentClub adresini ziyaret edebilirler.”