SPA’da Fransız Farkı

1357

Fransız güzellik markası L’Occitane, “Me SPA by L’Occitane” konseptiyle Türkiye’deki ilk SPA’larını Antalya’daki Nirvana Hotellerinin içinde açtı.

Wellness deneyimine yeni bir soluk getireceği ileri sürülen SPA’ların Nirvana Cosmopolitan, Nirvana Mediterranean Excellence ve Nirvana Dolce Vita Luxury Otelleri’nin içinde yer aldı. Ortaklıkla ilgili, L’Occitane Genel Müdürü Pınar Akçam, “SPA’ların Akdeniz’in zengin yaşam sanatı ruhunu yansıtacağını ve misafirlere eşsiz bir deneyim sunulacağını” söylerken, Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan da, “Doğayı kalbimize yakın tutarken birinci sınıf bir müşteri deneyimi sağlamak temel değerlerimiz arasında yer alıyor” diyor.

Türkiye’de ilk kez SPA açan L’Occitane’ın Global B2B&Spa Genel Müdürü Frederic Darque de duygularını “Güney Fransa’nın güneşli topraklarından esinlenen, tamamen entegre bir sağlık yolculuğuna sahip SPA L’occıtane’ın benzersizliğini Antalya’ya getirmekten mutluluk duyuyoruz” diyerek açıklıyor.

Misafirler ME Spa by L’OCCITANE’a adım attıklarında adeta Provence’ın küçük bir köşesine giriş yapıyorlar. Her jest, her içerik ve her ritüel Provence’den ilham alıyor. SPA yolculuğu, yüzü ve vücudu L’Occitane’ın kapsamlı SPA menüsünde yer alan bakımlara hazır hale getiren özel bir karşılama ritüeli ile başlıyor. Tamamı elle gerçekleştirilen özel seanslar, Provence’den gelen, onaylı ve etkinliği kanıtlanmış otantik içeriklerle birleştiriliyor.

Bakımlardan önce veya sonra misafirler, huzurlu dinlenme alanları, kapalı yüzme havuzları, saunalar, Türk hamamları ve buhar odaları gibi tüm sağlık olanaklarının keyfini çıkarabiliyorlar. SPA deneyimi otelin odalarında da devam ediyor ve misafirler ücretsiz olarak sunulan L’Occitane buklet malzemeleri kullanabiliyorlar.