Tatil Yaklaşıyor Planlar Başlıyor

1100

Her ne kadar Covid-19 pandemisi olsa da, insanlar özledikleri tatil için planlamalar yapmaya başladı. Sektörün yeni oyuncusu Dmax Tour, da bu yaza yüzde 45’e varan erken rezervasyon fırsatları ile gireceğini açıkladı.

Kampanyanın 14 Nisan’a kadar devam edeceğini ve tur paketi alanların fiyat avantajı elde edeceğini belirten Dmax Tour Kurucu Ortağı ve CEO’su Nazmiye Ayla Aydoğdu, “Normalleşme adımlarının atılmaya başladığı bugünlerde seyahat planını erkenden yapmak isteyenler için her zevke ve bütçeye göre alternatif seyahat paketleri hazırlandı. Tatilcilere yüzde 45’e varan erken rezervasyon fırsatlarımızla hayallerindeki turu uygun fiyatlı satın alarak unutulmaz bir tatile çıkma fırsatı elde edecekler” dedi.

Erken rezervasyon kampanyasını 26 Martta başlayacağını duyuran Aydoğdu, “Türkiye’nin ilk seyahat acentesi Türhol’un vizyonunu günümüzün keşifçi ruhuyla yeniden bugüne taşıyoruz. Oluşturduğumuz seyahat paketlerimizle seyahat trendlerine yön vermeyi hedefliyoruz. Yurt dışı paket turlar, gemi-nehir turları, mavi yolculuk yat gezileri, yurt içi kültür turları gibi hizmetleri yenilikçi bir anlayışla seyahat tutkunlarına sunuyoruz” diye konuştu.