Kemal Erdoğan Sena Turizm’de

1015

Turizmin Antalya merkezli kuruluşu Sena Turizm, taşımacılık sektörünün yakından tanıdığı Kemal Erdoğan’ı CEO olarak atadı.

Türkiye’nin geleceğine yön veren pek çok kuruluşta üst düzey yöneticilik yapan Erdoğan, “Sena Turizm olarak çok büyük hedefler çevresinde kenetlendik.  Önceliğimiz yolcu güvenliğini ve yolcu memnuniyetini ilk sıraya koyarak, yaptığımız işte en iyiyi yakalamaktır” dedi. 1994 yılından bu yana turizm transfer ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Sena Turizm, İstanbul, Mersin Ak kuyu Termik Santral, Sena Teknik ve Senayol olarak büyümeye devam ederek yatırımlarında hız kesmedi. Yeni yatırımlarla iş gücü hacmini arttıran Sena Turizm, yönetimsel ve icraatlarında da ilerlemeye endeksli olarak Kemal Erdoğan’ın kaptanlığında yol almaya başladı.

Sena Turizm CEO’su Kemal Erdoğan, “Sena Turizm olarak 2021 yılına yoğun yatırımla başladık. Bu yatırım sadece filo ve araç olarak gerçekleşmedi. Personelimizin rahat ve verimli çalışmasına yönelik olarak da sosyal donatılara yatırım yaptık. Süreçlerin sağlıklı ve verimli sürdürülebilmesine yönelik olarak teknoloji ve bilişime de yatırım yaptık. Filomuza 8 adet otobüs, 20 adet midibüs ve 15 adet de minibüs olmak üzere 42 adet yeni araç katıldı. Böylelikle filomuz 250 aracın üzerine çıktı. Sena Teknik A.Ş. kuruldu. Filo ihtiyaçları doğrultusunda teknik servis ve destek birimi oluşturuldu. Personelimizin dinlenmesi ve kişisel bakımlarını sağlamalarına yönelik olarak Sena Sosyal tesisleri kuruldu. Yol güvenliğini ve kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak amacıyla 7/24 hizmet verecek Eğitim ve Denetim otobüsümüzde hazır. Araç görevlendirme, denetim ve takip işlemlerini kendimize özel telefon uygulamalarıyla dijital bir ortama taşıdık, bu sayede verimliliğimizi arttırdık aynı zamanda da süreci hızlandırdık. VIP araçlarımızı yenileyerek konfor standartlarını yükselttik. Tüm Türkiye genelinde de hizmet noktalarımızı arttırmaya devam ediyoruz” dedi.