Sadece İngilizler İçin Cruise Turu

1382

MSC Cruises İngiltere çevresinde güvenli yaz gezilerinin keyfini çıkarmak isteyenler için şubat ayında teslim aldığı MSC Virtuosa adlı amiral gemisini bölgede konuşlandırdı. Gemi turu sadece İngiliz vatandaşları için yapılacak.

Gemi ilk olarak 3 ve 4 gecelik mini cruise seyahatlerine Southampton’dan binen yolcular ile 20 Mayıs tarihinde başlayacak. Daha sonra 12 Haziran’da itibaren de İngiltere ve İskoçya’dan üç biniş limanıyla 7 gecelik yolculuklar gerçekleşecek. Ancak gemide seyahate çıkmanın tek şartı yalnızca İngiliz vatandaşı olmak. Tüm yolcular gemiye binmeden önce teste tabi tutulacak. Aşılanmamış misafirlerin de gemiye binmeden 72 saat öncesine kadar yapılan testin sonucunun negatif olduğuna dair kanıt göstermeleri istenecek.

MSC Cruises CEO’su Gianni Onorato, geziler için “Her yaştan İngiliz misafirimize yaz tatilleri için en yeni gemimiz MSC Virtuosa’yı sunabildiğimiz için mutluyuz. Bu son derece yenilikçi geminin sunduğu tüm imkanlarla eminim ki gemide harika zaman geçirecekler ve İngiltere, İskoçya ve Kuzey İrlanda’da korumalı kara turu gezilerinin keyfini çıkaracaklar” dedi.