Daire Fiyatına Kamara Biletleri 4 Saatte Tükendi

1676

Cruises gemisi ile dünya gezisi programı yapıldı. Programın 2023 yılında gerçekleşmesi planlandı. Geminin rezervasyonları satış rekorlarını altüst etti, 4 saatte tükendi. Fiyatları mı? Kişi başına 74.000 dolar (yaklaşık 592 Bin lira) ile 278 bin dolar (2 Milyon 224 bin lira)

Dünya seyahati ‘Güney Yakası Hikayesi – Tüm Dünya Bir Sahnedir’ temalı. Kruvaziyer yolculuğu 139 gün sürecek. 5 kıtada 66 destinasyonu uğrayacak. Yakın zamanda yenilenmiş 388 kişilik Silver Shadow, tüm okyanus manzaralı süitleri ile kişiselleştirilmiş uşak hizmeti de verecek. Süitlere 24 saat ücretsiz yemek servisi de var.

Silversea Başkanı ve CEO’su Roberto Martinoli, “Genel açılışından birkaç saat sonra tükenen World Cruise 2023, South Side Story için benzeri görülmemiş bir talep etmekten mutluluk duyuyoruz. Gemi yolculuğumuzun bu zaferi, pazarda testimiz, özellikle de zengin, sofistike gezginlerden gelen güçlü talebin kanıtıdır. Silver Shadow gemisi ile bu olağanüstü seyahat programına tam kapasite ile başlayacağından, ortaklarımıza ilgilenen müşterileri yolculuk hızlı bir şekilde eklemelerini şiddetle tavsiye ediyorum. Büyüleyici manzaralarla bir rota çizerken, ziyaret edilen insanların ve yerlerin tarihini ve ruhunu ortaya çıkaracak. Ayrıcalıklı etkinlikler, yerel yaşamın manzaralarına, zevklerine ve ritimlerine kapıları açacak ve otantik performanslarla yenileme müzik, sanat, tiyatro ve dans geleneklerine ışık tutacak. Dünya yolculuğu destansı bir aşama ile yapılacak” dedi.

NERELERİ GEZECEKLER?

Silver Shadow’un dünya gezisi 3 Ocak 2023’te Sidney’den başlayacak ve 28 Mayıs’ta Fort Lauderdale’de son bulacak. Rota kısaca Sidney’den Auckland, Tazmanya, Yeni Zelanda, Hobart, Dunedin, Akaroa, Picton, Wellington, Napier ve Tauranga, Melanezya, Mikronezya, Filipinler, Singapur, Hong Kong, Ha Long Körfezi, Ho Chi Minh Şehri ve Bangkok, Vietnam, Malezya, Myanmar, Sri Lanka, Maldivler, Seyşeller, Cape Town, Mauritius, Zanzibar, Namibya, Angola, Gana, Fildişi Sahili, Gambiya. Brezilya, Fransız Guyanası, St. John’s, Gustavia ve San Juan son duraklar arasında.