SIA’dan Melodili İmza

1827

Singapur Hava Yolları yeni dijital melodili imzası olan “Sound of Singapore Airlines”ı tanıttı

Singapore Airlines’in melodili imzası, uçağa biniş ve iniş sırasında, havayolunun servis merkezleri gibi diğer müşteri temas noktalarında ve uçakta çalınacak çeşitli enstrümantal parçaları içeriyor ve Singapur Hava Yolları’nın sosyal medya hesaplarından dinlenebiliyor.

Ödüllü besteci Rohan De Livera’nın bestelediği Sound of Singapore Airlines’ın ana melodisi yeni SIA batik motifinden ilham alındı. Rohan ve müzisyen Dominic Murcott, SIA kabin ekibi ve yer personeli üyeleriyle birlikte, batik motifindeki çiçeklerin renk frekanslarını 14 set melodik parçaya dönüştürmek için birkaç hafta çalıştılar. Bunlar daha sonra melodileri oluşturmak için kullanıldı.

Singapur Hava Yolları Ticari Başkan Yardımcısı Lee Lik Hsin, “Singapur Hava Yolları’nın Melodisi, hem mirasımızı hem de yeni dijital çözümlerle desteklenen kusursuz uçuş deneyimini somutlaştırırken, hava yolunun ünlü birinci sınıf hizmet standartlarını güçlendiriyor. Bu melodi, yolcularımız arasında yankı uyandıracak ve duyulduğu anda Singapur Hava Yolları’yla yaptıkları seyahatlerini anımsatacak” dedi.