Zihinler Okyanuslar İçin Tasarladı

405

MSC Group, lüks seven gezginler için tasarlanan yeni gemi serisi Explora Journeys’i duyurdu. Serinin ilk gemisi Explora I’in 2023’te deniz açılması planlandığı açıklandı.

MSC Group seçici gezginler için, tasarlanan yeni markanın lansmanı ile lüks kruvaziyer pazarına girdiğini duyurdu: Gemilerin adı Explora Journeys. İnşa edilen dört lüks gemiden ilki 2023’te denize çıkacak ve kalan gemiler 2024, 2025 ve 2026’da hazır olacak. MSC Group Yönetim Kurulu Başkanı Pierfrancesco Vago, “Kruvaziyer deneyimini yeniden tanımlayacak ve kendi kategorisini yaratacak lüks bir marka inşa etmek, benim ve ailemin uzun zamandır süregelen bir vizyonuydu. Kişisel seyahat isteklerimizden ilham alan Explora Journeys, konukların rahatlığına, hatıralar oluşturmasına ve sevdikleriyle denizde geçirdikleri zamanın keyfini çıkarmalarına olanak tanıyan ve diğerlerine hiç benzemeyen bir okyanus serüveni olacak. Ne de olsa zaman en büyük lükstür” dedi.

Yenilikçi gemi, İsviçre zarafetini modern Avrupa işçiliği ile kusursuz bir şekilde harmanlanması ile meydana getirildi. Gemide 461 süit ve rezidans var. Konuklar, boydan boya pencerelerinden ve kişisel özel teraslarından denizin ve limanın çarpıcı manzaralarının keyfini çıkaracaklar. Süitlerin genişlikleri 35 metrekareden başlayacak.

Explora Journeys CEO’su Michael Ungerer, “Explora Journeys’ın, daha lüks seyahat severler için tasarlandığını belirterek “Müşteri odaklı olmak, yaptığımız her şeyin merkezinde yer almaktadır. Mükemmel gemiyi tasarlamak adına araştırmalar yaptık, organize gruplar düzenledik ve lüks konusunda küresel uzmanlarla görüşmelerde ev sahipliği yaptık. Explora Journeys, yeni nesil lüks gezginler için klasik gemi seyahati deneyimini yeniden keşfederek seyahat endüstrisine yeni bir bakış açısı getirecek” dedi.