Mobil App İle Temassız Konaklama

433

Pandemi dönemi ile müşterilerin ilk tercihlerinden biri olan temassız hizmeti, mobil uygulaması şimdi Dedeman’da kullanımına sunuldu.  Yeni dijital projesi ile şirketin toplam 3 ülke 14 şehirde bulunan otellerinde de temassız, hızlı, verimli ve yaratıcı çözümleri online bir çatıda toplamış oldu. “Dedeman Hotels” mobil app bedelsiz olarak iOS ve Android üzerinden indirilebiliyor.

Mobil uygulamada dil bariyeri de yer almıyor. Tüm talep ve geri bildirimler hangi dilde yazılmış olursa olsun otel çalışanlarına simultane çeviri ile iletiliyor. Teması en aza indirmek ve müşteri deneyimini üst seviyeye çıkarmak üzerine detaylandırılan proje, konaklama sırasında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri de temassız şekilde tek tuşla erişilebilir kılıyor. Housekeeping, çamaşır servisi, oda malzemeleri talebi, taksi, uyandırma hizmeti, vale, porter, oda arıza bildirimleri, concierge, geç check-out, uyandırma servisi gibi tüm hizmetleri uygulama üzerinden 7/24, kesintisiz olarak talep edebiliyor.

ÖNCELİĞİMİZ 7/24 MEMNUNİYET

Müşterilerin otel aramalarından konaklama sonrasına kadar seyahat deneyiminin tüm aşamalarında etkileşimde bulunulabileceğini belirten Dedeman Hotels & Resorts International Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Gülhan Balta Kuzu “Dijitalleşme her zaman ana gündem maddelerimizden biri oldu. Pandemi döneminden önce başlatmış olduğumuz dijital dönüşüm projelerimiz, iş verimliliğimizi ve memnuniyeti artırmada büyük etken oldu. Şimdi de mobil uygulamamız ile otellerimizin varlığını dijitale taşıyarak konaklama yolculuğuna birebir olarak 7/24 eşlik ediyoruz. Uygulama ile misafirlerimize tamamen dijital olarak konaklama deneyimi yaşatarak, taleplerine daha hızlı ve güvenli bir şekilde cevap vereceğiz” dedi.