Kış İçin Yeni Rotalar

420

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, bu kış sezonunda uçuş ağını yeni destinasyonlar ekledi. Antalya’dan Avrupa’daki 20’den fazla noktaya direkt uçuşlar düzenleyen şirket, bu kış Saarbrücken ve Nürnberg uçuşlarına devam ederken, Almanya hattındaki en yeni rotası Bremen’e uçuşlarına yeni kış sezonunda da devam edeceğini duyurdu.

Kış programı kapsamında Antalya’dan Paris, Brüksel, Kopenhag, Budapeşte, Varşova ve Katoviçe gibi pek çok destinasyonuna uçan havayolu, Antalya’dan Amsterdam’a yazın olduğu gibi kış sezonu boyunca da haftada iki kez uçmaya devam edecek. Yılbaşı sezonunda ise Londra ve Manchester uçuşlarını da sürdürecek. Almanya, Avusturya ve İsviçre güzergahındaki pek çok noktada uçuş sayısı yükseltilirken, Amsterdam, Brüksel, Paris de dahil olmak üzere İzmir’den toplamda 17 Avrupa şehrine direkt uçuş var. İzmir-Avrupa hattına Almanya’nın Bremen şehrini de ekleyen havayolu, Dortmund uçuşlarına yeni sezonda da devam ediyor.

Bu kış, Düsseldorf ile Kayseri arasındaki uçuşlar haftada 3’e Trabzon uçuşları ise haftada 2’ye çıkıyor. Yeni başlayan Zonguldak – Düsseldorf seferleri ise haftada 2 kez düzenlenmeye devam ediyor. Havayolu ayrıca, yeni kış programı kapsamında Kayseri ile Münih ve Gaziantep ile Berlin arasında direkt tarifeli seferlerine başlayacağını da ila etti.