THY Dünyada 2’nci

460

Dünyaca ünlü seyahat ve gezi dergileri arasında bulunan Conde Nast Traveler’ın okuyucuları Türk Hava Yolları’nı zirveye taşıdı.

Derginin okurları arasında yaptığı oylama sonucunda Türk Hava Yolları, küresel havayolları arasında dünyada ”en iyi 2’nci” havalimanı seçildi. 800 bini aşkın kişinin katıldığı seçimde okuyucular; havayolları, şehir ve otel gibi farklı kategorilerde beğendikleri hizmet ve uygulamaları oyladılar. Basılı ve dijital medyada aylık toplam 37 milyon okuyucu ile buluşan mecrada THY 2’nci İstanbul ise en iyi büyük şehirler kategorisinde 5’nci oldu.

Başarı Tesadüf Değil

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı sonucun tesadüf olmadığını belirterek “Pandemi sürecindeki zorluklara rağmen aldığımız önlemler, hijyen uygulamalarımız ve temassız hizmetlerimiz ile yolcularımızın takdir ve beğenisini toplamaya devam ediyoruz. Bu başarıyı tüm zorlu şartlara rağmen markasına sahip çıkan çalışma arkadaşlarıma, büyük Türk Hava Yolları ailesinin fertlerine borçluyuz. Markamızdan memnuniyetleri ve bizi layık gördükleri bu başarı için değerli okuyuculara teşekkür ediyoruz” dedi.