İsim Annesi Sophia Loren

240

MSC cruises şirketinin yeni gemisi MSC Seashore için bu gece, Bahamalar’da Ocean Cay MSC Marine Reserve adasında isim verme töreni yapılacak. Geminin isim annesi ise Sophia Loren olacak.

Bu nedenle gemi dün Port Miami’den yola çıktı ve bu gece özel adaya ulaştı. MSC Cruises’ın son gemisinin isimlendirmesini etkinliği için gemiye seyahat danışmanları ve medyanın yanı sıra diğer önemli VIP misafirler katıldı. Etkinlikte göz kamaştırıcı yeni geminin özel adasında eğlence ve aktiviteler var. Gemi gece boyunca adada kalacak ve şık bir gala yemeğinin yanı sıra Rock and Roll Hall of Fame adayı ve üç Grammy Ödüllü Nile Rodgers ve grubu Chic’ten canlı etkinlikler sunulacak.

MSC Seashore’s

MSC Sesshore (Sahil) Miami sahil apartmanı tarzında tasarlandı. Yolcuların deneyimini yükseltmek ve zenginleştirmek için ortak alanların yüzde 65’i diğer gemilerden farkıl oldu. Öne öne çıkan özellikleri şunlar: Konuklara özel olanaklar ve 24 saat uşak hizmeti veriliyor. Geniş balkonlu 50 teraslı süit ve açık havada özel jakuzili 32 farklı süit dahil olmak üzere 11 farklı tipte balkonlu kabin ve suite sahip. Altı muhteşem yüzme havuzu, beş özel restoranı, açık havada yemek yeme imkanı sunan The Butcher’s Cut imzalı özel et restoranı, uzay ve gezegen keşfine adanmış fütüristik yeni bir temaya sahip, filodaki en büyük çocuk alanı. Tiyatro, diskotek. Kumarhane, spor salonu var.