Messi 30 Milyon Euro Dolandırıldı mı?

431

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Lionel Messi sahalarda kazandığı paraların bir bölümünü iş hayatına yatırdı. Bu nedenle de 2017 yılında 30 Milyon Euro’ya bir otel satın aldı. Ancak 4 yıl sonra satın aldığı otel hakkında yıkım kararı olduğu ortaya çıktı. Otelin yıkılmasının gündemde olduğu ileri sürüldü.

Yeşil sahaların dünya yıldızı olan Lionel Messi, iş hayatında kötü bir çalım yedi. Barcelona’dan ayrılıp Paris Saint-Germain’e giden Arjantinli yıldız, Barça forması giydiği dönemde 77 odalı bir otel satın almıştı.

El Confidencial’in yazdığına göre Lionel Messi’nin 2017’de 30 Milyon Euro’ya satın aldığı otel hakkında yıkım kararı olduğu iddia edildi. NTV’nin haberine göre de, Barcelona’nın güneyinde bulunan dört yıldızlı otelin şehir standartlarına aykırı olduğu için yıkılmasının gündemde olduğu belirtiliyor. İddiaya göre Lionel Messi oteli satın almadan önce otel hakkında bir yıkım kararı vardı. Satın alma sırasında otelin önceki sahibinin yıkım emrini bildiği ancak buna rağmen satışa devam ettiği öne sürüldü. Bu durumda yıkım kararının gerçekleşmesi durumunda, Lionel Messi’nin Barcelona’da yaptığı 30 Milyon Euro’luk yatırım enkaz olacak.