MSC Yeni Yılda Türkiye’ye Dönüyor

336
MSC Lirica

MSC Lirica gemisinin yeni güzergahı 7 gecelik Doğu Akdeniz. Kuşadası ilk biniş limanı olacak. Yıl içinde 28 sefer gerçekleşecek. MSC Fantasia sonbaharda İstanbul ve İzmir’e gelecek.

MSC Lirica gemisi, nisan- ekim 2022 arasında Kuşadası limanından yeni planlanmış 7 gecelik güzergahı rotasına koydu. Gemi Kuşadası’ndan hareketle İsrail’in Haifa kentine; Kıbrıs’ta Limasol; Yunanistan’da Rodos ve Santorini adaları ve Atina’da Pire limanı arasında sefer yapacak. 2022 sonbahar itibari ile de MSC Fantasia gemisi 11 gecelik programında İzmir ve İstanbul’a gelecek.

Atina Yunanistan

MSC Cruises Yönetici Direktörü Angelo Capurro Türkiye’ye seferlerin başlatılması nedeniyle heyecanlı olduklarını belirterek “Türkiye, gelecek yılki Doğu Akdeniz programımızda önemli rol oynayacak. Konuklar, ilk kez yaz sezonu boyunca Kuşadası’ndan MSC Lirica gemisine binecek ve ayrıca sonbaharda MSC Fantasia gemisi ile İstanbul’da bir gece konaklayıp Avrupa ve Asya’nın kesişim noktasına hayran kalacaklar ve İzmir’i ziyaret edecekler. Konuklar ünlü Avrupalı bir işletmeden doğan, dünyanın dört bir yanından 180 farklı milleti kendine çeken ve ağırlayan herkesi kendini evinde gibi rahat ve güvenli hissettiren harika gemi yolculuklarımızı dört gözle bekleyebilir” dedi.