Tayland Tamamen Açıldı

2180

Tayland Turizm Otoritesi (TAT), bugünden itibaren Tayland’a seyahat edecek turistlerden artık aşı kanıtı veya testi sonuçlarını göstermelerinin istemeyeceğini, Tayland’da kalma süresinin de vize muafiyetine hak kazanan ülke/bölgelerden gelen turistler için 45 gün, sınır vizelerinde ise 30 gün olarak açıkladı.

TAT Valisi Yuthasak Supasorn, “Tayland, dünya turistlerine tamamen yeniden açıldı, büyüleyici destinasyonumuz turistleri, krallığın sürdürülebilir ve sorumlu turizme yönelik artan hareketiyle birlikte gerçekten unutulmaz bir tatil yapmaya çağırıyoruz. Artık uluslararası etkinlikler ve yerel festivaller düzenlenecek” dedi.

Bu arada Thai Airways International (THAI) da yakın zamanda duyurduğu 2022-2023 kış tarifesinde Avrupa, Avustralya ve Asya rotasında 34 uçuş gerçekleştiriyor. Bunlardan bazıları Londra, Paris, Zürih, Frankfurt, Kopenhag, Sidney, Melbourne, Tokyo, Osaka, Fukuoka, Manila, Seul, Taipei, Hong Kong, Singapur, Jakarta, Kuala Lumpur, Yeni Delhi, Mumbai, Dakka Karaçi uçuşları..