Kelebekler Gravürlerde Ölümsüzleşti

3160

Eserlerinde kelebek temasını yoğun olarak kullanan ünlü gravür sanatçısı Yeşim Yıldız Kalaycıoğlu, 30’ncu sergisini açtı.

Bugüne kadar Türkiye dışında İtalya, Fransa, Litvanya, Polonya, Mısır’da eserlerini sergileyen sanatçının özgün baskı ve resimlerinden oluşan sergisine, sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.

“Kelebekler hayatımda varlığımı sorguladığım önemli bir dönüm noktasını temsil ediyor. Değişim, dönüşümün simgesi olan Kelebek tasavvufla yoğrulan iç dünyam ile çok örtüşüyor. Sürünen bir tırtılın geçirdiği evrim sonunda havada uçuşan naif bir kelebeğe dönüşmesi beni hep etkiler” diyen Kalaycıoğlu’nun sergisi Durusu Park Ali H. Üstay evinde. Sergi 30 Kasım’a kadar açık kalıyor. Sergiyi gezmek için yesimyıldızart adlı instgram hesabından randevu alınması gerekiyor.

Soldan sağa: Melike Kalaycıoğlu, Elif Gevrek,Yeşim Yıldız Kalaycıoğlu, Sena Kalaycıoğlu, Özlem Hassett, Işıl Özürün
Önceki İçerikUnited Airlines 3 Günde Bir Uçak Alıyor
Sonraki İçerikKatar Turizmi İçin Dijital Platform
Cahit Akyol, CA Yayıncılık ve İletişim Danışmanlığı şirketinin Ajans Başkanı ve kurucusu, turizm haberlerin yer aldığı www.turizmmuhabiri.com adlı haber sitesinin de kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni’dir. 35 yıllık Hürriyet Gazetesi muhabirliği geçmişi olan Akyol yayıncılık hakkındaki engin bilgisi ve onlarca yıllık tecrübesi ile meslek hayatı boyunca sayısız haber,  röportaj ve seri yazılara imza atmış, halen de sektörün içinden olan bir gazetecidir. Akyol, tecrübeli gazetecilerden oluşan kadrosu ile CA Yayıncılık ve İletişim Danışmanlığı şirketinde farklı sektörlerdeki firmalara, kişiye özel PR hizmeti sağlar. CA Yayıncılık ve İletişim Danışmanlığı’nda, marka yönetimi ve “butik tarzda” halkla ilişkiler hizmetlerini yönetir. Şirketinde özellikle marka, hedef çalışması,  projelendirme, konsept geliştirme ve uygulama, kurumsal mesajlar, ürün odaklı mesajlar ve tabii ki, medya ilişkileri konusunda yetkindir. Şirketinin faaliyet alanları, yayıncılık, iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler ve organizasyondur.