SIA Seyahat Deneyimine Çağırıyor

782

Singapur Hava Yolları (SIA) televizyon, basılı, dijital, dış mekân ve sosyal medya platformlarında yayınlanacak en son küresel marka kampanyası başlattı. Kampanya ile yolcular yeni seyahat deneyimlerine çağırıldı.

Kampanya World Class’a Hoş Geldiniz adını taşıyor ve hava yolunun uçtan uca seyahat yolculuğu boyunca olağanüstü bir müşteri deneyimi sunma taahhüdünü yansıtıyor. Bu kampanya için SIA’nın ikonik kabin ekibi tarafından dünyanın dört bir yanından insanlarla ve kültürlerle çeşitli kişisel deneyimlerini vurgulayan 90 saniyelik kampanya videosunda özetlendi. 

Film yapımcısı Liz Murphy’nin yönettiği bu etkileyici video Singapur, Yeni Zelanda’dan Auckland, İspanya’dan Barselona, Hindistan’dan Mumbai ve Çin’den Şangay şehirlerinde çekildi. Havayolu, küresel marka algısını ölçmek için derinlemesine bir araştırma yaptı ve sonuçlarını, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine yankı uyandırmayı amaçlayan bir kampanya oluşturmak için kullandı.

Singapur Hava Yolları Ticari Başkan Yardımcısı Lee Lik Hsin, kampanyayla ilgili şöyle konuştu: “Singapur Hava Yolları’nda hizmet mükemmelliği DNA’mıza derinden yerleşmiştir ve yaptığımız her şeyin merkezinde yolcularımız yer alır. Bu kampanya, yolculuğun süresi ne olursa olsun World-Class bir seyahat deneyimi sunmaya yönelik değişmez taahhüdümüzü vurgulamaktadır. Ödüllü kabin ekibimiz, zengin ve çeşitli deneyimlerinin yanı sıra müşteri hizmetlerine bağlılıkları ve etraflarındaki herkes üzerinde olumlu bir etki yaratmaları ile bu vaadin merkezinde yer alıyor.”