Turizmde Warp

260

Dünyanın dijital ikizi mottosu ile yola çıkan teknoloji şirketi Warp, tanıtımını yaptı.

Raffles Otel İstanbul’da yapılan tanıtımda konuşan Warp CEO’su Oksana Golovina, “Türkiye turizm açısından oldukça başarılı bir ülke. Bu nedenle turizm sektörüne hizmet veren bir platform olarak ilk açıklamalarımız için İstanbul’u seçtik. Mesajlarımızı, hedeflerimizi ve yol haritamızı buradan dünyanın geri kalanına iletmek istedik” dedi.

Warp’ın amacının, hayatların giderek dijitalleştiği bir ortamda dünyanın dijital bir ikizini yaratmak olduğunu ileri süren Golovina, “Oluşturduğumuz platformdan tüm ilgililer yararlanabilir. Zorlu ve karmaşık süreçleri basit ve hızlı dijital formlara dönüştürüyoruz. Kapsamlı hizmetlerimizin ve yenilikçi ürünlerimizin küresel turizm sektöründe fark yaratacağını umuyoruz. Kullanıcılar, Warp kullanarak seyahat, hizmet, yaşam tarzı ve konaklama sektörlerindeki hizmetlere erişirken garantili hizmet kalitesiyle yeni ve kusursuz bir dijital deneyim elde edebilirler. Platform, bu sektörlerdeki kullanıcı ihtiyaçlarına birleştirilmiş bir ara yüz aracılığıyla cevap verirken, her şeyi kapsayan işlem ve hizmet güvenliğini sağlayan kapsamlı bir sistem de sunuyor” dedi.  

Warp’ın sektörde şeffaflık, vergilendirme, turizm ücretleri, yabancı yatırım çekme ve kalite kontrolü gibi konuları içerdiğini de sözlerine ekleyen Oksana Golovina, kullanıcıların yenilikçi dijital kanallar aracılığıyla dünyamızdaki herhangi bir nesne, işletme veya kent noktasıyla sorunsuz bir şekilde etkileşimde bulunmalarını, seyahat, yaşam tarzı ve hizmetle ilgili etkinlikleri yerel veya yurtdışında herhangi bir yerde rezerve edebilmelerini, satın alabilmelerini ve yönetebilmelerini sağladığını sözlerine ekledi.