Herkes Koridor Kenarında Uçuyor

250

Dünyanın önde gelen havayolları arasında ilk sıralarda bulunan Singapur Havayolları (SIA) Airbus A350 900 tipi uçaklarının yenilenen kabin dizaynını ve koltuklarını İstanbul Havalimanı’nda tanıttı.

Singapur Havayolları Türkiye Genel Müdürü Hong Yao Hu tanıtımı, Türkiye seferlerini gerçekleştirdikleri Airbus A350 tipi yolcu uçağında yaptı. Genel Müdür Hong Yao Hu, uçaktaki açıklamasında “253 koltuklu uçağımız, en geniş business class tasarımına sahip. Bu bölümde 1-2-1 koltuk düzenine yaptırdık.

Business class koltuklarımız 180 derece yatıyor. Böylece 2.03 metre uzunluğa sahip olan yolcular bile rahatça uyuyabiliyor. Koltuk genişliklerimiz de 71 santimetre. Böylelikle yolcularımıza eşsiz konfor sağlıyoruz. Business Class’taki koltuklarımızın her birinden uçağın koridoruna çıkılabiliyor. Bir yolcumuz koltuğundan kalkarken diğer yolcuyu rahatsız etmiyor” dedi.

SIA’nın pandemi sonrası yoğun talebe hazırlıklı olduğunu ifade eden Hong Yao Hu, pandemi sonrasındaki seyahatlere olan talebe olumlu cevap verdiklerini ve bununda havayolunun finansal rakamlarına olumlu etkilediğini talebin önümüzdeki süreçte armaya devam edeceğini ümit ettiklerini anlattı.

Haftada 4 Gün Uçuyoruz

Kabin konfigürasyonunda yolcu deneyimini en üst düzeye çıkardıklarının ileri süren Singapur Hava Yolları Türkiye Pazarlama Müdürü Derya Pekruh Gerçeker de, havayolunun haftada 4 frekans olarak İstanbul seferlerine devam ederken bu uçuşlar 2019 yılından bu yana A350 tipi uçaklarla gerçekleştirildiğini vurguladı. Gerçeker “Geniş koltuklarımız uçuş sırasında büyük bir konfor sağlıyor. SIA’nın uçaklarında diğer iddialı bölüm ise premium ekonomi sınıfı. Burada da 24 koltuk kapasitesi var. Koltuklar 2-4-2 konfigürasyonu ile yolculara geniş koltuk aralığında daha uygun fiyata rahat bir uçuş deneyimi sunuyor. Ekonomi sınıfta ise 187 koltuk kapasitemiz var.  Koltuklar 3-3-3 düzenine sahip. Ayrıca da ekonomi sınıfı da diğer havayollarındaki ekonomi sınıflarına göre geniş bir koltuk aralığı ile hizmet verirken yolcuların tercihi oluyor “ dedi.

Önceki İçerik10 Bin Tilkinin Kuyruğunu Kesmişler
Sonraki İçerikEfsane Gitarist Stern Ankara’da
Cahit Akyol, CA Yayıncılık ve İletişim Danışmanlığı şirketinin Ajans Başkanı ve kurucusu, turizm haberlerin yer aldığı www.turizmmuhabiri.com adlı haber sitesinin de kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni’dir. 35 yıllık Hürriyet Gazetesi muhabirliği geçmişi olan Akyol yayıncılık hakkındaki engin bilgisi ve onlarca yıllık tecrübesi ile meslek hayatı boyunca sayısız haber,  röportaj ve seri yazılara imza atmış, halen de sektörün içinden olan bir gazetecidir. Akyol, tecrübeli gazetecilerden oluşan kadrosu ile CA Yayıncılık ve İletişim Danışmanlığı şirketinde farklı sektörlerdeki firmalara, kişiye özel PR hizmeti sağlar. CA Yayıncılık ve İletişim Danışmanlığı’nda, marka yönetimi ve “butik tarzda” halkla ilişkiler hizmetlerini yönetir. Şirketinde özellikle marka, hedef çalışması,  projelendirme, konsept geliştirme ve uygulama, kurumsal mesajlar, ürün odaklı mesajlar ve tabii ki, medya ilişkileri konusunda yetkindir. Şirketinin faaliyet alanları, yayıncılık, iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler ve organizasyondur.