24 Şubat 2024 Cumartesi
Ana SayfaHaberThe Peninsula İstanbul’a Ödül

The Peninsula İstanbul’a Ödül

The Peninsula Hotels’in Galata rıhtımındaki Türkiye’deki ilk oteli The Peninsula Istanbul, İngiliz Tatler Dergisi Seyahat Ödülleri tarafından “Dünyanın En İyi Şehir Oteli” seçildi.

Her yıl derginin editörleri ve seyahat yazarlarından oluşan uzman bir ekip tarafından, dünya çapında sıra dışı seyahat deneyimlerinin arasından seçilen ödül kazananlar, Tatler’ın Seyahat Editörü Delilah Khomo’nun ev sahipliğinde düzenlenen davetinde açıklandı. The Peninsula İstanbul’un ödül kazanmasındaki ev sahipliği yaptığı tarihi binaların güzelliği, Gallada’nın yaratıcı mutfağı, The Lobby’de her pazar sunulan brunch büfesi Spa’nın zengin bakım yelpazesinin rol oynadığı belirtildi.

The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook bu prestijli ödülle ilgili düşüncelerini; “Tatler’in 2024 Seyahat Ödülleri tarafından ‘Dünyanın En İyi Şehir Oteli’ seçilmemizden dolayı büyük heyecan duyduk. Açılış yılımızda elde ettiğimiz bu olağanüstü başarı, ekibimizin özverisi ve dünyanın dört bir yanından gelen değerli konuklarımızın desteği olmadan mümkün olamazdı. Dostlarımızı ve Tatler okuyucularını 2024 yılında da ağırlamayı dört gözle bekliyoruz” diyerek açıkladı.

Turizm Muhabiri

Mesleği gazeteci. Tam 35 yıl Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yaptı. Bir insan ömrünün yarısı kadar bir süreyi, haber peşinde koşarak geçirdi. Yüzlerce, binlerce gazete sayfalarında emeği geçti. Turizm Muhabiri adındaki haber sitesini 2019 yılından kurdu ve o günden beri ekranlarınızdan yayın yapıyor.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar