24 Mayıs 2024 Cuma
Ana SayfaDoğaPanda Dükkânından Evlat Edinin

Panda Dükkânından Evlat Edinin

WWF Türkiye’den Anneler Günü için etkisi nesiller boyu sürecek hediyeler verilmesini öneriyor. Bu nedenle de kampanya başlatıldı. Kampanyanın adı; “Hediyenin ötesine geç, doğayı seç…”

WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), Anneler Günü’nde sevdiklerine etkisi nesiller boyu sürecek bir hediye vermek isteyenleri Panda Dükkanını ziyaret etmeye çağırıyor. WWF Türkiye’nin evlat edinme programıyla panda, yunus, kaplan gibi tehlike altındaki bir türü sembolik olarak evlat edinenler; sevgilerini bir hediyenin ötesine taşıyarak doğa için umuda dönüştürüyor.

Ülkemizin doğal yaşam alanlarını korumak için çalışan WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), doğayla uyumlu geleceğin birlikte mutlu olacağına inanan herkesi evlat edinme programı aracılığıyla türleri ve yaşam alanlarını korumaya davet ediyor.
Sevgilerini bir hediyenin ötesine taşımak isteyenler panda, yunus, kaplan, deniz kaplumbağası, kutup ayısı, koala, büyük beyaz köpekbalığı, imparator penguen, fil, orangutan, saz kedisi, turna gibi türlerin yer aldığı evlat edinme programına Panda Dükkanından ulaşılabiliyor.
Vakıf, e-sertifika, bilgi kitapçığı, isme özel basılı sertifika, ekilebilir tohumlu kâğıttan oluşan kartpostal ve not defteri, pelüş oyuncak gibi çeşitli seçeneklerin de yer aldığı evlat edinme programına yapılan bağışlar ile tehlike altındaki türlerin korunmasına yönelik çalışmalarına destek oluyor. Vakıf bu nedenle Anneler Günü’nde tüketim kültürünün ötesine geçen yaşam dolu bir hediye için https://www.pandadukkan.com adresinin ziyaret edilmesini öneriyor.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar

Habil Tangören Açık Malezya’yı Keşfedin
habil tangören Açık Kish Adası Basra’nın İncisi…

Turizm Muhabiri sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et