24 Mayıs 2024 Cuma
Ana SayfaHaberHayvanlara Pet Lounge Yapılıyor

Hayvanlara Pet Lounge Yapılıyor

Türk Hava Yolları, ebatları gereği kabine alınamayan evcil hayvanların uçağa alınmadan önceki bekleme zamanları uygun koşullarda geçirmeleri için İstanbul Havalimanı’nda Pet Lounge kurmayı planladı.

Bu yıl içinde tamamlanması hedeflenen proje için THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Bolat, belli kurallar içerisinde evcil hayvanların uçuşlarda kabinde taşındığını hatırlattı ve “Evcil hayvanınızın ağırlığı kafesiyle birlikte 8 kilogramı geçmiyorsa ve kafes ebatları 23 santim yükseklik, 30 santim genişlik ve 40 santimetre uzunluk boyutlarını aşmıyorsa, hayvanınızı uçağın kabin bölümünde taşıyabiliyorsunuz. Yeni haber ise şu, bu kriterler üzerine olan ve kabin içinde taşınması maalesef mümkün olmayan dostlarımız da dahil, evcil hayvanlarınızın uçuş öncesindeki zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek ve uygun koşulları sağlamak adına İstanbul Havalimanımızda bir ‘Pet Lounge’ üzerinde çalışıyoruz. Bu sene içerisinde tamamlanmasını hedefliyoruz” dedi.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar

Habil Tangören Açık Malezya’yı Keşfedin
habil tangören Açık Kish Adası Basra’nın İncisi…

Turizm Muhabiri sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et