24 Şubat 2024 Cumartesi
Ana SayfaHaberBelediyeden Turizme Katkı 

Belediyeden Turizme Katkı 

Ödemiş Belediyesi Birgi’de pansiyon açtı. Belediyeye devredilen binada yapılan pansiyona Otamış adı verildi. Tesisin açılışını Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş yaptı. 

Birgi Atatürk Meydanı’ndaki 10 odalı, 25 yatak kapasiteli Otamış pansiyonunun tamamen belediye emekçilerinin eseri olduğunu vurgulayan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Birgi için tarihi bir günü daha yaşıyoruz. ‘Ödemiş bizim evimiz, biz büyük bir aileyiz’ Şimdi de Otamış markasıyla turizmde yeni hedeflere yelken açıyoruz. Pansiyonumuzu bir başlangıç olarak turizme kazandırıyoruz” dedi. Başkan Mehmet Eriş, ünlü sanatçı Bedia Akartürk ve davetliler ile birlikte Otamış Pansiyon’un açılış kurdelesini kesip yeni turizm tesisini inceledi.

Turizm Muhabiri

Mesleği gazeteci. Tam 35 yıl Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yaptı. Bir insan ömrünün yarısı kadar bir süreyi, haber peşinde koşarak geçirdi. Yüzlerce, binlerce gazete sayfalarında emeği geçti. Turizm Muhabiri adındaki haber sitesini 2019 yılından kurdu ve o günden beri ekranlarınızdan yayın yapıyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar