24 Şubat 2024 Cumartesi
Ana SayfaHaberSingapore Airlines’den Promosyon

Singapore Airlines’den Promosyon

Havayolu şirketi özel promosyonlar ve mil biriktirme fırsatları yapacağını açıkladı.

Singapore Airlines özel yolcu programı KrisFlyer üyelerine mil biriktirme fırsatları ile cazip mil ve nakit harcama indirimleri sunacağını açıkladı. Bu kampanyanın Singapore Airlines (SIA) Grubunun yaşam tarzı ve sık uçan yolcu ödül programının 25’nci yıldönümünü kutlamak ve Ocak 2024’te 8 milyon üyeye ulaşmasını kutlamak üzere hayata geçirildiği belirtildi.

Singapore Airlines Pazarlama Planlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Vekili Dai Haoyu kampanya hakkında şunları söyledi: “Bugün KrisFlyer, uçuşların ötesinde geniş kapsamlı tahakkuk ve geri ödeme fırsatlarından yararlanan üyelerimizin güçlü desteği sayesinde pazar lideri yaşam tarzı odaklı bir ödül programıdır. Bu tarz geniş kapsamlı kampanyalarla 25’nci yılımızı ve KrisFlyer’ın üyelik yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki yıllarda programın üyelerimiz için değerini artırmanın yollarını bulmaya devam edeceğiz. KrisFlyer üyeleri, 1-10 Şubat 2024 tarihleri arasında, 1 Temmuz – 30 Kasım 2024 tarihleri arasındaki seyahatlerinde Singapore Airlines web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden rezervasyonu yapılan tüm Singapore Airlines uçuşlarından yüzde 50 daha fazla mil kazanacak dedi.  

Turizm Muhabiri

Mesleği gazeteci. Tam 35 yıl Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yaptı. Bir insan ömrünün yarısı kadar bir süreyi, haber peşinde koşarak geçirdi. Yüzlerce, binlerce gazete sayfalarında emeği geçti. Turizm Muhabiri adındaki haber sitesini 2019 yılından kurdu ve o günden beri ekranlarınızdan yayın yapıyor.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar