13 Temmuz 2024 Cumartesi
Ana SayfaHaberTHY Avrupa'nın En İyi Havayolu

THY Avrupa’nın En İyi Havayolu

Türk Hava Yolları, havacılık sektörünün Oscar’ları olarak da bilinen 2024 Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde Skytrax tarafından 3 ayrı ödülün sahibi oldu.

Bayrak taşıyıcı milli havayolumuz ‘Avrupa’nın En İyi Hava Yolu’ , ‘Dünyanın En İyi Business Class İkram Servisi’ ve ‘Güney Avrupa’nın En İyi Hava Yolu’ ödüllerine layık görüldü.  Skytrax’in gerçekleştirdiği bağımsız araştırma sonuçlarına göre verilen ödüller ile açıklama yapan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Skytrax’ten bu prestijli ödülleri almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Avrupa’nın En İyi Hava Yolu ve Güney Avrupa’nın En İyi Hava Yolu olarak seçilmek ve birinci sınıf ikram servisimizin mükemmelliğiyle tanınmak, tüm ekibimizin sıkı çalışmasının ve adanmışlığının bir kanıtıdır. Türk Hava Yolları ailesi olarak bizi bu harika ödüllere layık gören değerli yolcularımıza ve bu değerlendirmeyi hayata geçiren Skytrax ekibine teşekkür ederiz. DNA’mızdaki Türk misafirperverliğiyle, yolcularımıza eşsiz bir seyahat deneyimi sunmaya kararlıyız ve hizmetlerimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Skytrax CEO’su Edward Plaisted ise “Böyle rekabetçi bir bölgede dokuzuncu kez başarı sağlayan ve müşterilerinin favorisi olduğunu gösteren Türk Hava Yolları’nı, Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi olarak seçildiği için tebrik ediyoruz. Türk Hava Yolları daha önce de bunu tekrarlamıştı. Dünyanın En İyi Business Class İkram Servisi ödülünü kazanarak yılın başarılı hava yolu ve ikram ortağı Turkish DO&CO, bu başarıdan büyük gurur duymalıdır.” dedi.

Türk Hava Yolları, bu ödüllerle misafirperverlik, hizmet kalitesi ve dünyanın en çok ülkesinde yer alan yaygın ağ alanındaki lider konumunu bir kez daha teyit ediyor. Mart 2024’te Melbourne rotasının eklenmesiyle ulusal bayrak taşıyıcının ağı altı kıtaya yayıldı. Bayrak taşıyıcı, havacılıkta da sürdürülebilirliğe önem veriyor ve gelecek nesiller için daha iyi bir dünya yaratmak amacıyla çeşitli projelere imza atıyor. Türk Hava Yolları, yolcularına sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunarak hizmet kalitesini korumaya devam ediyor.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar

Habil Tangören Açık Malezya’yı Keşfedin
habil tangören Açık Kish Adası Basra’nın İncisi…

Turizm Muhabiri sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et