24 Şubat 2024 Cumartesi
Ana SayfaHaberSavaş Pilotu Miss America Seçildi

Savaş Pilotu Miss America Seçildi

ABD Hava Kuvvetleri pilotu teğmen Madison Marsh, America güzellik yarışmasına katıldı ve “Kraliçe” seçildi.

Aynı zamanda Harvard Kennedy School’da kamu politikaları alanında yüksek lisans yapan güzel pilot, Miss America unvanını kazanan aktif görevdeki ilk asker oldu.

22 yaşındaki Madison Marsh, geçen yıl da Colorado Güzeli seçilmişti. Marsh, Miss Colorado unvanı ile yetinmedi “Pankreas kanserinden kaybettiğim annemi temsil ediyor ve onun, yaşayamadığı hayatı yaşamak istiyorum diyerek ve Miss America yarışmasına katıldı. 14 Ocak’ta sona eren yarışmada Miss America seçilen genç kadın asker, “Her şeyi başarabilirsiniz. Gökyüzü sınır değil ve sizi durdurabilecek tek kişi sizsiniz” dedi. Kazanmasının ardından ABD Hava Kuvvetleri Komutanlığı’da sosyal medya üzerinden Marsh’a ve “Miss America 2024 tacını takan teğmen Madison Marsh’ı, tebrik ediyoruz. Marsh bu unvanı kazanan ilk asker oldu” denildi.

Turizm Muhabiri

Mesleği gazeteci. Tam 35 yıl Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yaptı. Bir insan ömrünün yarısı kadar bir süreyi, haber peşinde koşarak geçirdi. Yüzlerce, binlerce gazete sayfalarında emeği geçti. Turizm Muhabiri adındaki haber sitesini 2019 yılından kurdu ve o günden beri ekranlarınızdan yayın yapıyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar