12 Temmuz 2024 Cuma
Ana SayfaKültür-SanatPosterlik Fotoğraflar 

Posterlik Fotoğraflar 

Hepsi değişik mesleklerde hepsi de değişik yaş gruplarında 16 amatör fotografçı, açtıkları sergide değme profesyonellere taş çıkarttı.

Caddebostan Kültür Merkezi’nin 3’cü katındaki fuaye alanında Fenerbahçe Fotoğrafçılık kulübü tarafından fotoğraf sergisi açıldı.

Sergide 16 katılımcının 33 eseri sergilendi. Küratörlüğünü fotoğraf ve grafik eğitmeni Ahmet Tanju’nun yaptığı sergiye temel fotoğrafçılık, dijital fotoğrafçılık, ileri dijital fotoğrafçılık ve fotoğrafçılar için photoshop eğitimlerini görüp  sertifikalarını almış kursiyerler katıldı.

Fotoğrafçılık Kulübü yöneticisi Ahmet Tanju 2015 yılından beri çalışmalarını Fenerbahçe Mahallesi gönüllü evinde sürdürdüklerinin belirterek “Fenerbahçe Fotoğrafçılık kulübü olarak 9 yıldır, Kadıköy Feneryolu Halk Eğitim Merkezleri ve Kadıköy Belediyesi iş birliği ile Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenim Projesi kapsamında Kadıköy Belediyesi ESLEM Kadıköy Belediyesi Gençlik Merkezi Caddebostan, Erenköy, Fenerbahçe, Koşuyolu ve Kriton Curi mahalleleri gönüllü evlerindeki kursların katılımı ile kurulmuş olan fotoğrafçılık kulübüdür. Faaliyetlerimizi Fenerbahçe Mahallesi Gönüllü Evi’nde sürdürüyoruz. Bu sergi kulübün 10’ncu sergisi.

Sergimiz 21 Mart tarihine kadar açık kalıyor. 33 adet fotoğrafımızı sergiliyoruz. Bunlar, serbest çalışmalar, makro, still life, abstract, sokak, manzara, portre ve anı fotoğrafları. Bu yıl sergiye ilgi daha ilk günden çok fazla oldu. Bu da bizi hem gururlandırdı, hem de çalışmalarımıza daha ivme kazandırmak için bir işaret oldu” dedi.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar

Habil Tangören Açık Malezya’yı Keşfedin
habil tangören Açık Kish Adası Basra’nın İncisi…

Turizm Muhabiri sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et