24 Mayıs 2024 Cuma
Ana SayfaHaberSkal’dan Anlamlı Toplantı

Skal’dan Anlamlı Toplantı

Skal International İstanbul Kulübü, Nisan ayı toplantısını yaptı. Toplantıya, Yönetim Kurulu ve üyelerin yanı sıra TÜROB Başkanı Müberra Eresin, Skal International Eski Dünya Başkanı Hülya Aslantaş ve Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ayşe Önen de katıldı.

Yeni dönemin ilk toplantısında, üyelerin beklentilerini dinlenmesi ve faaliyetlerin genişletmesi için düzenlenen çalıştayın ardından Skal İstanbul ailesine yeni katılan üyelere rozetleri veridi.

Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Selma Tatar, toplantıda yaptığı konuşmada “Turizm endüstrisinin tüm sektörlerini birleştiren, küresel turizmi ve dostluğu teşvik eden tek profesyonel kuruluş olan Skal International, 28 Nisan 1934’te Paris’te kuruldu. Bugün yaklaşık 83 ülkede, 306 kulüp ve yaklaşık 12 bin üye ile temsil ediliyor. Hepimizin üyesi olmaktan gurur duyduğu Skal International İstanbul Kulübümüzü daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu ilk toplantımız önümüzdeki 2 yıla ışık tutacağı için bugün sözü siz değerli üyelerimize vermek ve bizlerden beklentileriniz öğrenmek istiyoruz” dedi. 

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar

Habil Tangören Açık Malezya’yı Keşfedin
habil tangören Açık Kish Adası Basra’nın İncisi…

Turizm Muhabiri sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et