13 Temmuz 2024 Cumartesi
Ana SayfaHaberGüzellik Fuarı’na İlgi Büyük

Güzellik Fuarı’na İlgi Büyük

Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia, İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün nabzı oldu.

BeautyEurasia’ya yerli firmaların yanı sıra, Küba, Rusya, Fransa, Bulgaristan, Yunanistan, Hindistan, İtalya, İsviçre, Ukrayna, Japonya, Kore ve Çin gibi ülkelerden de yabancı firmalar katıldı. Fuarda yerli ve yabancı satıcılarla alıcılar buluştu.

Şirketlere tedarik sağlama, iş geliştirme ve ortaklık kurma imkanına sahip olacakları bir platform da oluşturan fuarın, Türkiye ve Avrasya bölgesindeki sektörün global ve bölgesel gelişim alanlarını tartışmak ve bilgi alışverişi yapmak için etkin bir platform sunduğu belirtildi.

BeautyEurasia’nın, 2024 yılının ilk çeyreğinde ihracatı yüzde 2,9 artan ve 668,7 milyon dolara yükselen kozmetik sektöründe, ülkemiz ihracatına önemli katkı sağlayacağı ileri sürülürken Türkiye için yeni iş, ortaklık ve ihracat fırsatları yaratacağı ülkemizin kozmetikte önemli bir üretim ülkesi olarak öne çıkması ve ihracatın artmasına neden olacağı da vurgulandı.

BeautyEurasia Fuar Direktörü Filiz Mehmedova, fuarın geçen yıla göre yüzde 30 daha büyük bir alanda düzenlendiğini ve fuara gösterilen yoğun ilgiden mutluluk duyduklarını dile getirdi.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar

Habil Tangören Açık Malezya’yı Keşfedin
habil tangören Açık Kish Adası Basra’nın İncisi…

Turizm Muhabiri sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et