24 Şubat 2024 Cumartesi
Ana SayfaHaberPilotu Kaçırıp Soydular

Pilotu Kaçırıp Soydular

Güney Afrika’da bir gasp çetesi, İngiliz Havayolu şirketi British Airways’in pilotunu kaçırdı, pilota işkence yaparak paralarını gasp etti.

Verilen bilgiye göre, Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde sefer yapan British Airways’in pilotu, uçuş sonrasında bir süpermarkette giderek alışveriş yaptı. Alışverişin ardından süpermarketin otoparkına yürüyen pilotun yanına bir kadının yaklaştı. Kadın, paketlerini taşıması için pilottan yardımcı olmasını istedi. Pilot, kadına yardım etmek otomobilin yanına gitti. Bu arada otomobilde bulunan kişilerce zorla arabaya bindirildi. Adı açıklanmayan pilot, Johannesburg’un uzak bir bölgesine götürüldü ve burada çantasındaki binlerce pound parası işkence edilerek gasp edildi. British Airways yaptığı açıklamada, “Meslektaşımızın yanındayız, yerel yetkililerin açtığı soruşturmayı takip ediyoruz” denildi.

Turizm Muhabiri

Mesleği gazeteci. Tam 35 yıl Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yaptı. Bir insan ömrünün yarısı kadar bir süreyi, haber peşinde koşarak geçirdi. Yüzlerce, binlerce gazete sayfalarında emeği geçti. Turizm Muhabiri adındaki haber sitesini 2019 yılından kurdu ve o günden beri ekranlarınızdan yayın yapıyor.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar