24 Mayıs 2024 Cuma
Ana SayfaHaberTurizmin En İyilerine QM Ödülü

Turizmin En İyilerine QM Ödülü

Ülkemizin en kapsamlı turizm ödülleri olan “QM Tourism Awards” için bu yıl, 10 kategoride ve 70 dalda ödül sahiplerine veriliyor.

QM Awards’ın ödül töreni, 11 Haziran salı gecesi Antalya Megasaray Westbeach’de yapılıyor. Galaya Türkiye’nin 7 bölgesinden turizm profesyonelleri, yatırımcıları ve paydaşları katılıyor. QM Awards Kurucusu Selçuk Meral bu yıl 12’ncisi düzenlenen etkinlik için ülkemiz turizm sektörüne hizmet veren binin üzerinde markanın oylandığını belirterek “Her yıl ilgi ile takip edilen, QM Awards, bu yıl da anket oylamalarında 102 bin ziyaret ile turizm dünyasında güçlü bir etkileşim ağı yarattı. QM Ödülleri, bu yıl 10 ana kategori ve 70 dalda görkemli bir gala gecesi ile sahiplerine kavuşacak. Ödül töreni turizm endüstrisini bir araya getirerek enerjisi yüksek bir sezon için katma değer sunacak. QM Awards olarak biz Türk Turizm sektörünün en iyilerini rol model olarak sunduk. Katılımcıların misafirlerine bir taahhüdü olduğu kadar çalışanlarına, yatırımcılarına ve paydaşlarına da bir disiplin ve motivasyon kaynağı. Hedefimiz sektörümüzün kalitesini, yönetimlerini, markalarını ve kahramanlarını belirleyip onlara teşekkür etmek ve rol modeli olarak kendilerini bir kez daha ilan etmek” dedi.

11 Haziran da Konyaaltı’ndaki Megasaray Westbeach otelde yapılacak ödül töreni, Antalya Turizm Fuarı, Megasaray, Hotelrunner, Sun&Fun Travel, Ejder3200 Palandöken, ATR Touristik, Emir Kargo, Grass Company, Hotech ve Hürriyet Gazetesi sponsorluğunda gerçekleşiyor.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar

Habil Tangören Açık Malezya’yı Keşfedin
habil tangören Açık Kish Adası Basra’nın İncisi…

Turizm Muhabiri sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et