24 Mayıs 2024 Cuma
Ana SayfaHaberPilotlar Derneği 66 Yaşında

Pilotlar Derneği 66 Yaşında

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği TALPA, 66. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Bu nedenle TALPA Başkanı Kaptan Pilot R. Okan Üreksoy açıklama yaptı.

Okan Üreksoy açıklamasında “Türkiye Havayolu Pilotları Derneği olarak 66. Kuruluş yıldönümümüzü kutlamaktan ve bu anlamlı günü paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Ülkemizin en eski ve köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan TALPA, her geçen yıl artan üye sayısı, bilgi birikimi, deneyimi, mesleki konulardaki aktif yaklaşımı ile sivil havacılığımıza hem ülkemizde hem de uluslararası ortamda katkı sunmakta, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “İstikbal göklerdedir” hedefine ulaşmak için çalışmaktadır.

Bugün sadece ülkemizde değil, uluslararası platformlarda da etkin bir meslek örgütü olarak ülkemizi, sivil havacılığımızı ve Türk pilotlarını gurur ve başarı ile temsil etmektedir. TALPA, Türk pilotlarının 66 yıldır sahip çıkarak bugünkü konumuna getirmelerinin getirdiği sorumluluğun farkında olarak çalışmalarına devam edecektir. Bu düşüncelerle, başta derneğimizin kurucuları olmak üzere, bugünlere ulaşmasında emeği geçen tüm Başkanlarımıza, yönetim kurullarımıza ve üyelerimize şükranlarımızı sunuyor, ebediyete intikal edenlere rahmet, yaşamını sürdürenlere sağlık, esenlik ve mutluluklar diliyoruz” dedi.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Çok Okunan

Son Yorumlar

Habil Tangören Açık Malezya’yı Keşfedin
habil tangören Açık Kish Adası Basra’nın İncisi…

Turizm Muhabiri sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et